jš servis, s.r.o.
 

 


  Poľovníctvo a rybárstvo

 
Predajňa poľovníckych potrieb Vám ponúka široký sortiment poľovníckych doplnkov, oblečenia, topánok a iných praktických potrieb pre výkon poľovníctva a pre voľný čas strávený v prírode. Zastupujeme svetové značky, ako sú napr. Chiruca - poľovnícka kožená obuv s membránou GORE-TEX a špeciálnou podrážkou od firmy VIBRAM a SOLES. Termo swed - termo bielizeň pre poľovníkov a športovcov, ktorého tajomstvom je DUOTERM SYSTEM, ktorý zabezpečuje, že Vaše telo zostane v suchu a teple.
U nás ďalej nájdete produkty značiek CZ, Sellier and Bellot, Falcon, Eurolov, Bushnell, Norconia, Meopta, Zornica, Blizzard, Dasta a rôzne iné.

Rybárske potreby Vám ponúkajú prúty, navijáky, vlasce, háčiky, obratlíky, umelé nástrahy, rippery, twistre, wobblery, blyskáče, systémy na lov kaprov, boilové pomôcky, feeder doplnky, doplnky na plávanú, peány, držiaky, úchyty, signálky, lanká, očká, signalizátory, lampy, kufríky, škatuľky, podberáky, púzdra na prúty, tašky, plecniaky, nádoby, vesty, stoličky, prístrešky, dáždniky, stojany, stoličky, krmivá, návnady a nástrahy, pelety, boiles ...
U nás nájdete značky AWA-SHIMA, TRABUCCO, ESOX, RAPALA, OWNER, MIKADO, SPRO, RICHWORTH a iné.


Ponúkame kompletný sortiment firmy CHIRUCA »
V ponuke výrobky značky TermoSwed. Cenník zašleme na požiadanie.

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto